Werk mee aan herbestemming
14-03-2012 10:00Het nieuwe werken op een hoeve uit 1650. Het twaalf woonruimtes tellende pand kan worden opgedeeld in een aantal werkruimtes voor kleine zelfstandigen.
Zo moet het nieuwe werken gestalte krijgen. We krijgen vaker vragen van mensen die een plek zoeken waar ze rustig kunnen werken en ook andere zelfstandigen kunnen ontmoeten. Er zouden een aantal gezamenlijke ruimtes kunnen komen om te eten, koffie te drinken of te printen. Een andere mogelijke invulling is een woonvorm voor ouderen of een combinatie van wonen en werken, bijvoorbeeld door een galerie, restaurant of bed and breakfast te laten starten.
De markt bepaalt wat het wordt! De eigenaar wil wel investeren in een verbouwing. Denk daarom mee en neem contact met ons op.
Dagblad de Limburger publiceerde op 14 maart 2012 een artikel de plannen. Lees hier volledige artikel.